Prawa autorskie


Wszystkie prace i zdjęcia w tym blogu są wyłączną własnością autorki. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć, tekstów oraz wzorów prac bez zgody autorki zabronione.

poniedziałek, 13 września 2010

dylemat- pomóżcie!!!!

Moje kochane, mam problem, a moze nie? choć dla mnie jest to dylemat :/
pamietacie zabawe w Deco? tą z pieprzykiem? zakończyła sie, 10-go. W tym "zabawowym" miesiacu brala udzial tylko jedna osoba, zasady byly takie, ze kazda osoba ktora zakupi u mnie cos w galerii i oplaci zamowienie w terminie bedzie brala udzial w losowaniu kolczykow, dodatkowo pierwsze trzy osoby- zasady jak powyzej otrzymaja zawieszke do telefonu w prezencie i tak: jedna jedyna osoba ktora dokonala zakupu zaplacila owszem ale po terminie, w deco jest na oplacenie zamowienia 10dni, mimo, ze sie spoznila dodalam gratis :) ale mam problem z kolczykami...jedna jedyna osoba i teraz nie wiem co dalej? wyslac te zabawowe kolce czy nie? bo w sumie zasady to zasady, jakis porzadek musi byc, wykonalam te kolce specjalnie na te okazje i gdyby dziewczyna zmiescila sie w terminie nie blo by sprawy a tak? co mam zrobic? byc BEEEEEEEE i nie wyslac? czy przymknać oko i podarowac jej kolce? POMÓŻCIE!!!! prosze :)

2 komentarze:

  1. Wiesz co Martuś, ja bym chyba wysłała te kolczyki... W końcu zapłaciła, a wysyłając kolce zawsze pozostawisz po sobie dobre wrażenie i skąd wiesz może ta Pani poleci Cię swoim koleżankom:)
    Może być różnie i Twoje starania nie zostaną docenione, ale trzeba myśleć pozytywnie:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Marta zgadzam się z Monle... pozostawisz po sobie sentyment... i pozytywne wrażenie... ale decyzja należy do Ciebie

    OdpowiedzUsuń