Prawa autorskie


Wszystkie prace i zdjęcia w tym blogu są wyłączną własnością autorki. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć, tekstów oraz wzorów prac bez zgody autorki zabronione.

czwartek, 23 września 2010

CINDERELLA- klipsy do kompletuZostalam poproszona do wykonania klipsów do kompletu z bransoletą. Oto one, mam nadzieję, że klientka bedzie zadowolona :)

8 komentarzy:

 1. Są śliczne,jakbym to ja je dostała byłabym zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ one są urocze:) Piękne połączenie kolorów. Na pewno klientka będzie zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
 3. Monle dziekuję Ci kochana, mam problem z bransoleta Klientka ma nadgarstek o obwodzie 17,5cm bransa ma 19,5cm ile mam ją przedłużyć zaznaczam, ze ma zapiecie typu toogle? chyba tak sie pisze :) gdybyś mogła pomóc chętnie skorzstam, jutro nadaję paczuszke, MoniArt dziękuję pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale to chyba skrócić ją musisz Kochana?

  OdpowiedzUsuń
 5. Monle klientka ma nadgarstek 17.5cm, nosi bransy o długosci do 21 cm, bransa którą dzisiaj wysłałam już do klientki to Cinderella z tym cholernym zapięciem toggle :/ miała 19.5cm przedłuzyłam do 21cm poniewaz zapięcie też troche potrzebuje oby była dobra!!! wiesz te perły, grona robia swoje, dotego te zapiecie modlę sie żeby pasowała, gdyby było to zapięcie na karabińczyk nie byłoby problemu dołozyłabym łańcuszek ijuz a tutaj musiałam kombinować :)

  OdpowiedzUsuń
 6. A to teraz kapuję:) Ja mam nadgarstek na 17cm i lubię raczej takie opięte bransy max 19cm, dlatego myślałam, że ta Twoja na 19,5 była w sam raz.
  Jestem pewna, że będzie pasowała, nic się nie martw:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepiękne, chciałabym je przygarnąć do siebie:)

  OdpowiedzUsuń