Prawa autorskie


Wszystkie prace i zdjęcia w tym blogu są wyłączną własnością autorki. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć, tekstów oraz wzorów prac bez zgody autorki zabronione.

piątek, 7 maja 2010

kilka prób z namiotem
Swarovski srebro, srebro pozlacane

7 komentarzy:

 1. Urocze kolory- mam słabość do kryształów Swarovskiego. A z namiotem to chodzi o zdjęcia? Słyszałam o tym wynalazku, a dobre zdjęcia to wciąż moja wielka bolączka, mimo nowego dobrego aparatu :(
  Te zdjęcia są piękne, widać każde załamanie kryształu. Cudownie się prezentują

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. jeszcze raz bo bzdury mi powychodziły :( Monle tak chodzi o zdjęcia w namiocie, to moje pierwsze, nadal nie jest tak jak powinno, np: w klipsach pozłacanych bermuda blue wyszła jak heliotrope, może przez to złoto? i w octagonkach zamiast srebra widać złoto- podobno :(...hehh...

  OdpowiedzUsuń
 4. Martuś widzę, że gnasz pełną parą do przodu!! Super, oby tam dalej! Trzymam cały czas za Ciebie kciuki bardzo mocno!! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdjęcia są idealne moim zdaniem i takie ostre, aż przyciągają wzrok i nie mogę się na nie napatrzeć-serca vitrail light są niesamowite na tym zdjęciu. W pozłacanych klipsach widzę zdecydowanie bermuda blue, a w octagonkach może faktycznie bigle lekko mienią się złotawym odcieniem, ale zauważyłam to dopiero jak napisałaś :)
  Dla mnie imponujące fotki!

  OdpowiedzUsuń
 6. stwierdzam, że próby cąlkiem udane. Też chcę sobie kupić namiot...po Twoich zdjęciach widzę, że warto!

  OdpowiedzUsuń