Prawa autorskie


Wszystkie prace i zdjęcia w tym blogu są wyłączną własnością autorki. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć, tekstów oraz wzorów prac bez zgody autorki zabronione.

niedziela, 21 lutego 2010

kilka słów

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mojego bloga, Kochani proszę o cierpliwość, ja wiem, że ostatnimi czasy nie ma żadnych nowości, przyznam, że do niedawna myślałam, że w ogóle już ich nie będzie.
Z nowym rokiem postanowiłam wziąść sprawy w swoje ręce, wszystko postawiłam na jedną kartę i...w piatek otrzymałam wiadomość co do dalszej mojej przygody z biżuterią- kocham robić biżu, zwykłe hobby przerodziło się w pasję i wiem, że to chciałabym robić na 100% i teraz wiem, ze mogę to robić!!!
przede mną jeszcze daleka droga, ale pierwszy najwazniejszy krok mam już za sobą, teraz urzędy, sprawy papierkowe, organizacyjne, zakupy :) i ruszam!!!
dziękuję Wszystkim, którzy mnie wspierali i wspierają- to dla mnie duzo znaczy i dzięki Wam wiem, ze to co robie moze sie udać :)
jeszcze raz dziękuję i.... pozdrawiam

4 komentarze:

 1. trzymałam kciuki i nie mogłam się doczekać tej wiadomości ;-) wszystkiego dobrego zycze i powodzenia!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. trzymałam kciuki za Ciebie - musiało się udać :). Cieszę się z Tobą i odwagi gratuluję.
  Urzędów Ci nie zazdroszczę ale zakupów...to chyba najlepsza część. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziewczynki jesteście kochane!!! nawet sie nie spodziewałam, że Kibiców miałam aż tak dużo :* ściskam Was i bardzo dziękuję :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę powodzenia, bo przejrzałam Twoje pracę i piękną biżuterię tworzysz!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń