Prawa autorskie


Wszystkie prace i zdjęcia w tym blogu są wyłączną własnością autorki. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć, tekstów oraz wzorów prac bez zgody autorki zabronione.

czwartek, 24 lutego 2011

Pomoc Pogorzelcom

na pingerku, gdzie prowadze bloga ruszyła akcja Rodzinie z pod Częstochowy, którym spalil sie dom, obecnie potrzebują wszystkiego, ubrań, naczyń, kocy, wszystkiego... Jest to pięcioosobowa rodzina, mama, tata i trzy córki, Marta sama poprosila o pomoc, wiem, że do tego potrzeba wielkiej odwagi, bardzo im współczuję gdyby ktos mógł w jakis sposób pomóc podaje link do bloga Marty, jej 10letnia siostra 5marca ma urodziny, w pożarze stracila ulubionego misia, może ktos mógłby sprezentować nowego? albo cos w zamian, maskotke, lalke??
http://xpm.pinger.pl/

Z ORIENTALNYM SMAKIEM

srebro oksydowane i przecierane, koral bambo, oponki turkusu- delikatny komplecik z nutką orientu

Fasetowany onyks
klasyczny komplet srebrny, zoksydowany i przetarty, z fasetowanym onyksem 12 i 14mm. Sztyfty i przywieszka

niedziela, 6 lutego 2011

środa, 2 lutego 2011

takie moje rozmyślania

strasznie mnie to gryzie, od dawna, serio- jak tylko trafilam na tą osóbkę, zwracalam uwagę, nie ja jedna, ale...
nie wiem, czy ludzie robią to specjalnie, swiadomie, bądź nie, ale robią źle..
każda z nas chodzi po galeriach, ogląda, podziwia prace innych, nie wierze, że nie i ja też tak robię, podobaja mi sie zarówno prace w srebrze, jak i posrebrzane, jest pewna osóbka, która z posrebrzaków takie cudeńka czaruje, ze aż dech przy niektórych bizutach zapiera, co kawalek pokazuje sie w galeriach, z nowymi pracami i super, ale mnie jako bizuteryjce nie podoba sie jedno, nie ceny, nie biżu, a opisy tych biżut osoba dlubiąca w bizu tylko spojrzy i juz wie z czego dana rzecz jest zrobiona i w tym przypadku! jak zobaczy opis bizu z czego jest wykonana zaleje sie krwią!!! widzisz elementy metalowe bali, to nic że bez niklu- ale zawsze metal a czytasz srebro bali- to c.... mnie strzela!!!przepraszam bardzo, moze sie czepam, ale...nie może tak być, ja bym spac nie mogla gdyby uzyla posrebrzaka i sprzedala jako srebro, kurde....gdzie uczciwosc?, a potem @ od potencjalnej klientki czy to srebro? bo kiedys...... i dostalam uczulenia....masakra, potem oceniane jestesmy wszystkie, nie dana osoba...to se pogadalam