Prawa autorskie


Wszystkie prace i zdjęcia w tym blogu są wyłączną własnością autorki. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć, tekstów oraz wzorów prac bez zgody autorki zabronione.

wtorek, 30 marca 2010

czasu brak

Moi Kochani- Kochane, jeszcze troche, jeszcze chwila, jeszcze moment i będę :) obecnie mam troche spraw na głowie, troche biegania- ale juz nie długo ;) zaglądam do Was, ale nie komentuję- czemu? no czas, czas i jeszcze raz czas- mam nadzieję, że po Świętach wrócę na stałe :D chciałabym bardzo podziekować za wyróżnienia które otrzymałam- kupe czasu temu, jak sie ogarnę poślę moje wyróżnienia dalej ;) jeszcze raz dziękuję Dziewczyny to bardzo wiele dla mnie znaczy- jestescie kochane!!!! :*
a teraz co już zrobiłam, czego dokonałam :)
1- wpis do ewidencji
2- regon
3- kasa fiskalna- już w domku :)
4- sklepik internetowy sie "robi"
czego jeszcze nie zrobiłam?
1- zakupów!!!! i tych na stałe i tych srebrnych i kamyków i kryształów ehhh....
myślałam, że szybciej mi z tym pójdzie, ale... jak sie zabieram do zamówienia to tego brak, tego i tamtego- oszaleć można!!!! i jeszcze okres przedświateczny :) same rozumiecie.
obecnie przede mną fiskalizacja kasy, sprzątanko....
OBYM SIE WYROBIŁA ZE WSZYSTKIM
ja nie wiem jakieś Kongo normalnie ;P
pozdrawiam :*

niedziela, 7 marca 2010

moje pierwsze chainmaillePrzyznam, że to nie takie proste jakby się wydawało!, nie powiem, duzo czasu mi przy tym zeszło, moją inspiracją były prace Dwóch Słońc i Niwki Te to mają obcykane!, a niektóre popełnione przez nie łańcuszki niemalże nie do zrobienia!!! przynajmniej dla mnie. Oto dzis przed Wami mój pierwszy komplecik wykonany w tej technice, elementy posrebrzane, szklane kule i noc kairu bransa, kolce i charms


troszke posrebrzakówponiewaz czekam, dzis posrebrzaki, chciałabym wyrobić to co mi zostało zanim rusze na całego :)dzis komplet z elementów posrebrzanych, szklanych korali 15mm i kryształów w kolorze delikatnego różu.