Prawa autorskie


Wszystkie prace i zdjęcia w tym blogu są wyłączną własnością autorki. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć, tekstów oraz wzorów prac bez zgody autorki zabronione.

niedziela, 21 lutego 2010

kilka słów

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mojego bloga, Kochani proszę o cierpliwość, ja wiem, że ostatnimi czasy nie ma żadnych nowości, przyznam, że do niedawna myślałam, że w ogóle już ich nie będzie.
Z nowym rokiem postanowiłam wziąść sprawy w swoje ręce, wszystko postawiłam na jedną kartę i...w piatek otrzymałam wiadomość co do dalszej mojej przygody z biżuterią- kocham robić biżu, zwykłe hobby przerodziło się w pasję i wiem, że to chciałabym robić na 100% i teraz wiem, ze mogę to robić!!!
przede mną jeszcze daleka droga, ale pierwszy najwazniejszy krok mam już za sobą, teraz urzędy, sprawy papierkowe, organizacyjne, zakupy :) i ruszam!!!
dziękuję Wszystkim, którzy mnie wspierali i wspierają- to dla mnie duzo znaczy i dzięki Wam wiem, ze to co robie moze sie udać :)
jeszcze raz dziękuję i.... pozdrawiam

niedziela, 7 lutego 2010

kliknij na kociaka ;)

Mimo, ze nie mam szczęścia w takiego typu zabawach postanowiłam zawalczyć :) Dzięki Kamyczku za link do tak uroczego bloga. Zapraszam na kocie candy :)

wtorek, 2 lutego 2010

opętane


kolczyki ze srebra i kul agatu szronionego, całość zoksydowana i przetarta

sugilit


srebro, kule sugilitu 18mm

poniedziałek, 1 lutego 2010

galeria :)


witam serdecznie :) dzisiaj dołączyłam do grona artystów w nowo otwartej galerii, zapraszam serdecznie :)